1. Ти давно малюєш але все ще допускаєш помилки в побудові.
  2. Лінії криві та невпевнені, а їх товщина однакова.
  3. Робиш чіткі контури навколо предметів та розтираєш пальцями світлотінь, боїшся штрихувати біля предметів та залишаєш білі місця.
  4. Не знаєш як правильно моделювати світлотінь та виявляти обємність.
  5. Світлі місця взагалі не штрихуєш або навпаки усе затушовуєш надто сильно.
  6. Змальовуєш предмети по контуру а не слідуєш методиці побудови від узагальнення до деталізації.
  7. Роботам бракує контрасту.
  8. не знаєш як передати перспективне скорочення предметів.

    Якщо, такі найтиповіші помилки початківців зустрічаються і в твоїй творчості ? Тоді тобі до нас ! Переглядай програму та бронюй місце на курс !

Програма курсу

1.Геометричні фігури в тривимірному просторі. Конструкція. Форма. Об’єм. Виконуємо рисунки геометричних фігур, вивчаємо їх конструкцію, форму, об’єм.

2. Тектоніка геометричних фігур у тривимірному просторі. Аналітичні рисунки форм і об’ємів. Виконуємо складні рисунки тектоніки геометричних фігур.

3. Обємно-просторовий рисунок натюрморту з предметів побуту (тривимірна, об’ємно- просторова лінія). Виконуємо постановку з предметів побуту. Вчимося передавати об’єм. Вивчаємо мистецтво штрихування.

4. Обємно-просторовий рисунок з предметів побуту з використанням тональної плями. Виконуємо постановку з предметів побуту. Вивчаємо поняття тональності, ближче-дальше, світліше-темніше.

5. Обємно-просторовий рисунок черепа людини. Виконуємо конструктивні рисунки черепа людини в трьох положеннях: фас, профіль, 3/4.

6. Конструктивні рисунки анатомічної голови (екорше). Виконуємо конструктивні рисунки (екорше).

7. Обємно-просторовий рисунок класичної гіпсової голови. Виконуємо конструктивні рисунки гіпсових елементів голови Давида (око, ніс, губи, вухо).

8. Обємно-просторовий рисунок голови людини. Виконуємо обємно-просторовий рисунок голови людини.

Для кого: програма курсу розрахована для усіх хто хоче навчатись з нуля або прагне вдосконалити практичні навички та вміння.

Здійснюючи оплату курсу Ви погоджуєтесь з умовами оферти. Після того, як Ви відправите форму реєстрації наш адміністратор зконтактує з Вами на протязі доби.

Close Menu
×
×

Cart