Опис курсу

Ботанічна ілюстрація є найдавнішою акварельною технікою. На сьогодні це однин із  найпопулярніших художніх жанрів, що об’єднує акварелістів по усьому світу. На курсі ти познайомишся з ботанічною ілюстрацією, техніками та матеріалами для її виконання. Вивчиш основи кольорознавства, композиції. Дізнаєшся що таке акцент, нюанс, стилізація  та узагальнення і як всі ці поняття застосовуються в одній ілюстрації. Навчишся створювати реалістичні, імпровізовані та мінімалістичні ілюстрації. Дізнаєшся в яких сферах можна реалізовувати власні ілюстрації.
пРОГРАМА КУРСУ:
1. ВИВЧАЄМО ПОНЯТТЯ  перспективи в ботанічні ілюстрації. Знайомимося  з різними видами квітів і рослин, вивчаємо їх будову,  основні форми.
Виконуємо скетчі квітів і рослин на закріплення знань про їх форму і будову.
2. оСНОВИ КОЛЬОРОЗНАВСТВА.  Акварель. вИВЧАЄМО особливості змішування кольорів. Як отримати потрібний відтінок. Знайомство з акварельними техніками. практикуємося в техніці заливка (одноколірна, багатоколірна).  
Виконуємо  квіти та лисття простої форми технікою задивки.
3. 
Градація кольору. Поняття теплохолодності, контрасту, тону, півтону, світла в кольорі. Імпровізація в ботанічні ілюстрації.
Виконуємо квіти та листя в техніці багатоколірної заливки на вивчення  контрастних тонових сполучень.
4. Складність планового вирішення (світліше, темніше, ближче, дальше). Поняття повітряної перспективи, легкості та плановості в ботанічних ілюстраціях.
 Виконуємо букети квітів  технікою багатоколірної заливки. 
5. Деталізація в роботі. Особливості роботи змішаними техніками. Вигідні фішки в змішуванні різних технік. Виконуємо квіти змішаними техніками технікою заливка+лесіровка.
6.Складна ботанічна ілюстрація технікою лесіровки. Виконуємо складні структурні квіти піони / троянди. Технікою лесіровки.

Для кого

підходить тим, хто хоче навчитись малювати рослини, а також графічним дизайнерам і декораторам, які хочуть використовувати ботанічну ілюстрацію у власних проектах.

Close Menu