Давайте знайомитись

Усім привіт !! Я, Наталія Волянюк – на сьогодні, я художник, ілюстратор, мистецтвознавець, засновник  художньої школи – MARKO art school. Але так було не завжди. Як і більшість творчих людей, я  мала багато мрій, прагнень та сподівань, але найбільше я мріяла про те, що моя творчість отримає визнання і одного дня я прокинуся знаменитою !!!  Сильно хвилювалася чому це не відбувається. Мені ж уже 20 !

Я звинувачувала себе, думала про відсутність таланту і піддавала критиці усі свої роботи, які стояли самотні біля мольберта в очікуванні на своє завершення. Саме тут, і приховувалася моя проблема, номер 1. Мені здавалося, що цих декілька робіт, це не мало, і по них одразу видно, що я крута художниця ! Але, чомусь мою творчість ніхто не визнавав, а роботи так і продовжували стояти біля мольберта….

Паралельно, я думала, що обираючи дорогі матеріали, складні мотиви та сюжети, великого розміру полотна – я йду вірним шляхом, натомість,  заплуталась, ще більше. Період очікування мене добряче втомив, тоді я вирішала малювати не чикаючи визнання, незважаючи ні на які перешкоди і найважливіше приймати свої роботи такими як вони є ! Потім, окресливши слабкі сторони в практичних вміннях, з’ясувавши прогалини в теорії – розробила індивідуальний план творчого зростання. Таке рішення і дії – змінили моє відношення до власної творчості – це в свою чергу відкрило нові горизонти, а горизонти – нові можливості ! За короткий період часу, робіт назбиралося чи мало, стали простежуватися, серії, улюблені мотиви, кольори, авторські творчі прийоми, відхід від реалізму…розпочалося знайомлення з собою, як з художником…Для мене цей період став рубіконом від до і після. Згодом, я уже клопоталася над організацією персональних виставок, насолоджувалася участю у пленерах, приймала замовлення, мріяла про власну школу. ….

Ось так, в декількох абзацах, помістилося 15 років пошуків, аналізу, навчання, практики, досвіду, мрій, злетів і падінь.   Що таке комерційний успіх?  – Це уже приємний бонус, за результати твоєї роботи над собою! Тому, малюй, малюй не жаліючи себе, не роби помилкові висновки по середині шляху, будь терпеливою і результат прийде обов’язково ! А ще – найголовніше – у творчості важливий процес, а не результат ! Пам’ятай про це !