"MARKO art & desinger school"

Наші курси - це альтернатива довготривалому навчанню ! Саме у нас ти знайдеш цілу низку крутих експес курсів, які відкриють тобі світ дизайну та мистецтва! Якщо ти прагнеш отримати нові знання та емоції, розвинути власний творчий потенціал, вдосконалити практичні навички та вміння, відкрити нові горизонти для творчості та натхнення, тоді тобі до нас ! Наш студент - це наш пріоритет і концепція нашої школи !"

"Art is a process, not a product"
MaryAnn F.Kohl

АТМОСФЕРА

відгуки про нас !

"Дякую “marko_art_school” за корисні знання, позитивні емоції та гарну компанію 😊 Завдяки курсу відкрила у собі щось нове і цікаве та із задоволенням продовжую розвивати"
Стиранівська Оля
HR Manager
"Дякую @marko_art_school за неймовірно проведений час і душевний спокій! Наталочка, навчила малювати супермодні скетчі з нуля і допомогла віднайти справжню себе, свій стиль та повірити у власні сили❤"
Марич Соломія
модель
"Привіт)) Враження від курсу просто неймовірні. Вже за декілька занять помінялось бачення ілюстрації.Викладається все дуже доступно, хороший індивідуальний підхід до учня. Завжди з заняття виходила з легкістю, задоволена і з купою нових знань))) Дякую Marko_art_school!"
Руслана Лобода
ФЕШН-ІЛЮСТРАТОР
Дякую marko_art_school за можливість відкрити у собі нові творчі грані. Вперше в житті малювала аквареллю) враження неймовірні. А ще особисто дякую викладачу,яка завжди допомогла в малюванні, виправляли недоліки і навчила вчасно зупинитися 😊
Оля Королюк
Ілюстратор
Курс абстрактного мистецтва в Marko Art School повністю перевернув моє уявлення про творчість. Тут допомагають виразити себе за допомогою різних художніх прийомів і матеріалів. Я дізналась багато нового про тенденції сучасного мистецтва в світі, стала відкритішою до художніх експериментів. Коли намагаєшся створити щось нове, докладаючи багато зусиль, починаєш більше цінувати роботи художників, які раніше здавалися незрозумілими, позбавленими сенсу. Стараннями викладача кожне заняття було дуже динамічним та яскравим. Тому всім, хто ще досі сумнівається в своїх творчих здібностях, раджу прийти і переконатися, що мистецтво відкрите для кожного)
Мирослава половка
Ілюстратор
Час від часу малюю) мені подобається те що я роблю) це мане розслабляє ! власне це те, що я хотіла отримати відвідавши ваші курси )я шукала заняття, яке допоможе мені відволіктися від роботи і так би мовити "розгрузити голову". Рекомендую курси в Marko art school усім хто не вміє малювати і шукає справу для душі). Вдячна школі за отриманні знання та художні техніки яких навчилася, і вдячна за теплі, приємні вечори, в які ці заняття проходили )))))
Наталя Волошин
юрист
Дуже задоволена курсом фешн ілюстрації. Сподобалося як викладач пояснює та проводить заняття. Було дуже цікаво навчатися!!!
Іваськевич Лідія
Дизайнер
"Marko art school це дуже крута художня школа, що залишає після себе дуже класні відчуття. Наталя, це дуже талановитий фахівець, людина і взагалі особистість)) якісне навчання, добре проведений час і море позитивних емоцій- це те, що я отримала від цього періоду мого життя))"
Михалюньо Магдалена
студент
"Дякую за курс, мені все сподобалось! Дуже круто що в групі 2-3 людей, тоді у викладача є можливість приділяти достатньо уваги кожному. Місяць курсу пролетів дуже не помітно, заняття були дуже захопливі і проходили на одному диханні, не раз навіть забували про час)) Окрема вдячність викладачу Наталі, доступно і чітко пояснює всю необхідну теорію, вчить правильно бачити кольори, і взагалі надихає)) І ще вона хороша і приємна людина. В планах однозначно записатись на ще якісь курс)))"
Олександра Мочернюк
Іт менеджер
Доброго дня !!! Пройшов тиждень як закінчились курси.... а я вже скучила за вами. Думаю на який курс ще записатись)) Наталочка, дуже вам дякую за ті знання якими ви поділилися і неодноразово їх повторили))) Завдяки вам я тепер можу малювати не лише людину з рисочок і кола, а й квіти від яких я в захваті !!! Як сідаю малювати постійно повторюю вашу фразу: "Головне не боятися!"
Марина
Кондитер
курс книжкової ілюстрації проходить в дуже затишній студії. Тут тебе підтримають та зрозуміють. Курс підійде к новачкам так і практикуюючим ілюстраторам. Якщо ви давно мріяли проілюстувати книжку, намалювати комікс або просто розкрити себе - цей курс для вас! Надія @kozak_art ділиться дуже цінними знаннями та навичками, за що їй велчезне ДЯКУЮ ! на цьому укрсі я познайомилась із цікавими людьми, отримала купу необхідних знань, практику та величезну купу натхнення !
Світлана рЯБОВА
ІЛЮСТРАТОР
Пройшла кур "Крій та шиття з нуля" і дуже задоволена, що обрала саме їх ! Особливо задоволена методикою викладання та набутими навиками - у результаті яких тепер маю насолоду одягати одяг пошитий своїми руками, це дуже приємно )) Дякую вам Marko art school !
Анна Оприск
Close Menu
×
×

Cart