БОТАНІЧНА ІЛЮСТРАЦІЯ / 12 ЖОВТНЯ 15.00 ГОД.

Інтенсивний майстер клас з ботанічної ілюстрації !  прокачуємо побудову та світлотінь; техніку швидких акварельних замальовок; аналізуємо основи кольрознавства та змішування кольорів; малюємо складні багатопелюсткові квіти. Кількість місць обмежена. Тривалість: 2 год. Матеріали включено Вартість - 150 грн 

фЕШН ПОРТРЕТ / 19 ЖОВТНЯ / 15.00 ГОД

На майстер класі ти вивчиш побудову фешн портретів у форонтальному положені та 3/4. Зрозумієш як передавати світлотінь, навчишся створювати виразні стилізовані фешн-потрети у технічі акварельного скетчінгу. Кількість місць обмежена.Тривалість: 2 год. Матеріали включено Вартість - 150 грн.

Інтерєрна картина / 26 жовтня / 15.00 год.

На майстер класі вивчаємо технологію та особливості роботи олійними або акриловими фарбами. Створюємо роботи у власний інтерєр. Працюємо по рефренсах або ж розвиваємо асоціативне мислення. Кількість місць обмежена.Тривалість: 3 год. Вартість із нашими матеріалами 450-500 грн. Вартість з твоїми матеріалами - 200 грн.

Травел-скетчінг / 2 листопада / 15.00 год.

Ти багато подорожуєш і не уявляєш свого життя без мистецтва ! Відкриваючи нові країни та місця, так хочеться намалювати усе що бачиш але часу обмаль ? Ми відкиємо тобі усі секрети швидкого скетчу ! прокачуємо повітряну та лінійну перспективу; техніку швидких акварельних замальовок; працюємо з деталями лінером, гелевою ручкою. Кількість місць обмежена. Матеріали включено. Тривалість: 2 год. Вартість - 200 грн. 

Close Menu