БОТАНІЧНА ІЛЮСТРАЦІЯ

Інтенсивний майстер клас з ботанічної ілюстрації !  прокачуємо побудову та світлотінь; техніку швидких акварельних замальовок; аналізуємо основи кольрознавства та змішування кольорів; малюємо складні багатопелюсткові квіти.

фЕШН ПОРТРЕТ

На майстер класі ти вивчиш побудову фешн портретів у форонтальному положені та 3/4. Зрозумієш як передавати світлотінь, навчишся створювати виразні стилізовані фешн-потрети у технічі акварельного скетчінгу.

Інтерєрна картина

На майстер класі вивчаємо технологію та особливості роботи олійними або акриловими фарбами. Створюємо роботи у власний інтерєр. Працюємо по рефренсах або ж розвиваємо асоціативне мислення.

Травел-скетчінг

Ти багато подорожуєш і не уявляєш свого життя без мистецтва ! Відкриваючи нові країни та місця, так хочеться намалювати усе що бачиш але часу обмаль ? Ми відкиємо тобі усі секрети швидкого скетчу ! прокачуємо повітряну та лінійну перспективу; техніку швидких акварельних замальовок; працюємо з деталями лінером, гелевою ручкою.

Пошиття білизни

Космічнй воркшоп! Саме тут ти зрозумієш процес створення білизни власними руками. Вперше накреслиш базу викрійку, зрозумієш як робити розкрій делікатних тканин,і вуаля пошиєш свій найромантичніший комплект мережевної білизни з нуля!

ПОШИТТЯ ЛІФА НА ПУШ-АПІ

Ти уже маєш базові навички шиття і прагнеш розвиватися далі ! Тоді лови наш воркшоп-інтенсив - пошиття ліфа на паралоні !

Close Menu
×
×

Cart